Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl przed południem - numer 1 w Polsce!rejestracjalogowanie
  promocja klubów i imprez     logotyp      hosting    usługi finansowe     reklama     patronat medialny                       Kontakt z nami
Dzisiaj jest środa, 23 września 2020

  Klubowicze on-line: /632

Szukaj:

 przeszukaj:
polski internet

 pomoc

 

FTB Top Dj - ranking dj-ów

Pozdrowienia

NEWSIMPREZYKLUBYZDJĘCIAklubowiczeBILETYINNE
sklepbilety

Agencja Artystyczna Makroconcert

Opcje

Informacje

Aktualności
Księga gości
Kontakt
FTB.pl Agencje ArtystyczneMakroconcert
Agencja Artystyczna Makroconcert

Polski oddział Makroconcert Media powstał w 2002 r. Zajmujemy się organizacją masowych imprez rozrywkowych o różnorodnym charakterze – począwszy od koncertów światowej sławy wykonawców polskich i zagranicznych, na balecie klasycznym skończywszy. Wszystkie nasze imprezy charakteryzuje profesjonalne przygotowanie. Wyróżniamy się zaangażowaniem i kreatywnością. Nad organizacją każdej imprezy pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy dbają o to, by każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Dajemy z siebie wszystko, aby nazwa Makroconcert kojarzyła się z profesjonalizmem i dobrą zabawą. Naszą pasją jest dostarczanie widzom niezapomnianych wrażeń.

Co roku realizujemy kilkanaście projektów na terenie całego kraju. Dzięki nam wystąpili w Polsce m.in.: The Prodigy, Tracy Chapman, Deep Purple, Vanessa Mae, Whitesnake, Moscow City Ballet, Balet Teatru Bolszoj, Yamato - Drummers of Japan, Patricia Kaas, Gordon Haskell, Harlem Gospel Choir, Buddy Guy, Gaelforce Dance, Les Ballets Trockadero de Monte Carlo i wielu innych.

Agencja koncertowa Makroconcert Media powstała w 1996 roku na Litwie, gdzie od tej pory, mieści się jej główna siedziba. Stopniowo rozszerzała swoją działalność na poszczególne państwa Europy Środkowej i Wschodniej, aby w ciągu kilku lat stać się największą agencją artystyczną w tym regionie. Obecnie firma ma oddziały w Polsce, Rosji, Estonii, a także na Litwie, Łotwie i Białorusi.

Aktualności
Paul Oakenfold @ W-Z Club Wrocław (zmiana lokalizacji!)
21 września 2007
Opinie na temat agencji

wszystkie opinie   + dodaj opinię

brak opinii...
kontaktreklama w serwisiewspółpraca z namifaqregulamin
informacje prasowepolityka prywatności
  promocja klubów i imprez     logotyp      hosting    usługi finansowe     reklama     patronat medialny                       Kontakt z nami
copyright © 2000-2020 by MediaPlanet

hosted by