Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl nocą - numer 1 w Polsce!rejestracjalogowanie
  promocja klubów i imprez     logotyp      hosting    usługi finansowe     reklama     patronat medialny                       Kontakt z nami
Dzisiaj jest wtorek, 31 marca 2020

  Klubowicze on-line: /758

Szukaj:

 przeszukaj:
polski internet

 pomoc

 

FTB Top Dj - ranking dj-ów

Pozdrowienia

NEWSIMPREZYKLUBYZDJĘCIAklubowiczeBILETYINNE
sklepbilety

Agencja Artystyczna Arip Media

Opcje

Informacje

Aktualności
Księga gości
Kontakt
FTB.pl Agencje ArtystyczneArip Media
Agencja Artystyczna Arip Media

Agencja Reklamy i Promocji jest jedną z najdłużej działających, dolnośląskich agencji reklamowych.

Jej założycielami są profesjonaliści działający na rynku mediów lokalnych. Już w 1991 roku tworzyli oni pierwsze reklamy dźwiękowe i telewizyjne, w nieistniejącym dziś Radiu RTS i Telewizji Echo. Pracują też z nami najlepsi fachowcy z Radia Klakson, Radia Eska i Polskiego Radia Wrocław.

Kreatywnie i pełni entuzjazmu zajmujemy się:

 • tworzeniem wszelkich form reklamowych (współpracują z nami znani aktorzy i wokaliści oraz doświadczeni graficy i realizatorzy dźwięku),
 • przygotowaniem i prowadzeniem ogólnopolskich kampanii medialnych. 

Jednak najwięcej emocji i zaangażowania pochłaniają organizowane przez nas ogólnopolskie imprezy masowe:

 • DJ`s SHOW
  Pojedynek najlepszych polskich DJ-ów i prowadzących karaoke
  Cykl jednodniowych imprez, organizowanych w piątkowe wieczory. Składa się z ośmiu imprez eliminacyjnych, Półfinału w Katowicach oraz Wielkiego Finału we Wrocławiu.
   
 • “Ślizg na Bele Czym” — najważniejsza i największa impreza Agencji. Organizowana podczas ferii zimowych, od wielu lat gromadząca uczestników z całej Polski oraz tysiące widzów. Zawodnicy zjeżdżają ze stoku na skonstruowanych przez siebie pojazdach. Oceniana jest fantazja ślizgu, a także atrakcyjność konstrukcji.
   
 • “To Tur czyli Totalne Turlanie Beczek” — impreza z pięcioletnią tradycją, której główną atrakcją jest toczenie od jednej do sześciu 50-litrowych beczek, na odcinku 100, 200, 300 i 500 metrów. “To Tur” ma charakter rodzinnego pikniku, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem widzów oraz mediów ogólnopolskich.
   
 • “Wyścigi minikarów” — cykl wiosennych imprez plenerowych, organizowanych w czterech miastach Polski. Zabawa polega na jak najszybszym pokonaniu skonstruowanym przez zawodnika pojazdem kołowym wyznaczonego odcinka trasy. Zawodom towarzyszą m.in. koncerty zespołów muzycznych, konkurencje na ścianie wspinaczkowej, zmagania na torze przeszkód i automatycznym strzelcu, a także konkursy dla dzieci i młodzieży.
   
 • “Pływanie na Bele Czym” — cykl letnich imprez plenerowych, organizowanych nad Bałtykiem. Zawodnicy przepływaja wyznaczony odcinek na stworzonych przez siebie konstrukcjach. Oceniana jest fantazja przy wykonaniu zadania oraz atrakcyjność pływajacych sprzetów. 
   
 • “VIP Festival” — cykliczna impreza, której uczestnikami są biznesmeni, politycy, aktorzy...
  W programie znajdują się nietypowe konkurencje sprawnościowe m.in. wesoła sztafeta, wirtualne Himalaje czy ściana płaczu, a także konkursy dla publiczności, koncerty i występy gwiazd.
   
 • “Najdłuższy Program Świata” — akcja bicia rekordu świata w najdłuższym prowadzeniu na żywo programu radiowego. Latem 2000 r., przez 93 godziny i 9 minut, dwaj dziennikarze Polskiego Radia Wrocław poprowadzili ze studia zainstalowanego na wrocławskim rynku program radiowy, ustanawiając tym samym rekord Guinnessa.

Organizujemy także koncerty i imprezy estradowe o niepowtarzalnej atmosferze, a nasze reklamy dźwiękowe wygrywają w konkursach.

Aktualności
Big Dj Star 2005 @ Live Warszawa
3 czerwca 2005
Big Dj Star II -edycja 2005
30 kwietnia 2005
Snow Show 2005
2 lutego 2005
Big DJ Star On Tour
2 lutego 2005
Big Dj Star 2004 On Tour
8 grudnia 2004
Opinie na temat agencji

wszystkie opinie   + dodaj opinię

brak opinii...
kontaktreklama w serwisiewspółpraca z namifaqregulamin
informacje prasowepolityka prywatności
  promocja klubów i imprez     logotyp      hosting    usługi finansowe     reklama     patronat medialny                       Kontakt z nami
copyright © 2000-2020 by MediaPlanet

hosted by