Przejdź do:

Dzisiaj jest niedziela, 31 maja 2020

Klubowicze online:
419

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Tunnel Trance Force w klubie Winiarnia w Zielonej Górze

M@rkee Klubowicz offline...
webmaster

offline
#1

6 listopada 2004, godz. 13:16

Dj ShokoZ przyjemnością informujemy o kolejnej imprezie z cyklu Tunnel Trance Force Polska, która odbędzie się w środę, 10 listopada 2004r. w klubie Winiarnia w Zielonej Górze. Gwiazdą wieczoru będzie Dj Shoko, którego ostatnie przeboje to: "Kick some ass", "Hardclub Master" oraz kompilacja "Hyper Trance". Jako support wystąpią: Dj Pablo (Tunnel Polska), Dj Waldi (Poznań) oraz Dj Alex (deejayart team). Na sali dance zagra Dj Harry Potter z Zielonej Góry.

Wstęp: 10 zł (dla studentów do godziny 22:00 - 5 zł)

Tunnel - to aktualnie absolutny nr. 1 w kategorii Techno-Trance party. Serce Tunnelu położone jest w centrum jednego z najbarwniejszych miast na terenie Niemiec – Hamburga. Znajduje się w słynnej, rozrywkowej dzielnicy St. Pauli. Początki „Tunnelu” datuje się od wczesnych lat 90-tych. Tunel w swej początkowej fazie rozwoju przybrał kształt tzw. „underground parties”, które posiadały swą siedzibę w katakumbach St. Pauli. Wkrótce nastąpiła przeprowadzka do miejsca położonego bezpośrednio przed byłym Star – Club. Nie upłynęło wiele czasu, gdy TUNNEL stał się zaliczany do grona najpopularniejszych miejsc rozrywki. Po okresie kilku zmian lokalizacji, legendarne już wówczas imprezy, pod egidą TUNNEL-u na stałe osiadły w klubie The Front, przy Reeperbahn 1 w Hamburgu.

Od momentu oficjalnego otwarcia, które miało swoje miejsce w 1993 roku praktycznie wszyscy DJ-e, określani zaszczytnym mianem „all star”, uświetnili swą osobą imprezy firmowane jako Tunnel, począwszy od Carla Coxa, Westbama, poprzez Svena Vatha, na Steve Masonie kończąc. Obecni rezydenci TUNNEL-u na czele z DJ-em Dean-em, który w chwili obecnej szturmuje listy przebojów ze swoim najświeższym singlem zatytułowanym „It’s a Dream”, DJ SHOKO, DJ SHANE, KRID-KID, DJ JOEKER, DJ APOLLO oraz D-JEAN-D czynią „Tunnel sound” typowym dla Hamburga i okolic. Poza wyżej wymienioną grupą artystów TUNNEL w swych szeregach posiada również live-acty takie jak: X-DREAM, DAS LICHT, ACCUFACE, JFS PROJECT, OKTANE, czy DJ DEAN.

Tunnel dysponuje także swoim własnym labelem, „Tunnel Records” powstałym w 1993 roku. Przedsięwzięcie to ma na celu zrzeszać i jednocześnie promować artystów, producentów itp. hamburskiej sceny Techno-Trance. Efektem tych działań było wydanie kompilacji o nazwie St. Pauli DANCE CORE. W roku 1997 nowa seria płyt Tunnel Trance Force została przebojem wprowadzona na rynek. Stało się tak przy współpracy i pomocy ze strony Sony Music Germany. Regularnie, co 3 miesiące ukazuje się kolejna cześć tej rewelacyjnej składanki, której każda odsłona dotarła na Top 10 of the Media Control Sales Charts. Najnowsze wydanie opatrzone jest numerem 30. Obok wspomnianego wydawnictwa, warty odnotowania jest również album Tunnel Dj Networx zawierający pierwszorzędne utwory, wywodzące się z gatunku Techno-Trance, zmiksowane przez Dj Dean-a, znanego pod pseudonimem The True Champion of Trance. Kolejne gorące produkcje w drodze!

Niesamowitą atrakcją dla fanów Tunnelu jest coroczny cykl imprez Summer - Residences, trwających od czerwca do września, podczas których to w każdą niedzielę w klubie Privilege na rajskiej wyspie Ibiza, - królowej Balearów, DJ-ska elita zbiera się by dać pokaz swych nieprzeciętnych umiejętności. W Niemczech z kolei w trakcie letnich wakacji, niedaleko Neustadt, regularnie, co środę TUNNEL nie pozwala o sobie zapomnieć, organizując imprezy i zapraszając takich gości jak choćby: DJ Azzido Da Bass, DJ Kai Tracid, Pulsdriver, DJ Special D czy DJ Niels van Gogh. W celu aby zapewnić klubowiczom wystarczający zapas energii, pomagając tym przetrwać wyczerpujące noce, TUNNEL Team stworzył na tą okazję firmowy napój Tunnel Energy Drink.

Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl, który objął patronat medialny nad imprezą oraz organizator Dee Jay Art Promotion Group - serdecznie zapraszają!!

Załączniki:

Tunnel Trance Force - oficjalna strona [37]

Yo ma mana...

weasel Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2

6 listopada 2004, godz. 19:02

DJ Harry Potter

hallas Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#3

6 listopada 2004, godz. 22:12

heh tak harry porter mam przyjemnosc znac go osobiscie i musze powiedziec jak niewielu potrafi rozbawic wiare dancowymi klimatami.

weasel Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#4

7 listopada 2004, godz. 10:55

Rozbawić ...

antek_79 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#5

20 listopada 2004, godz. 20:06

imprezka byla za***ista. ostra jazda bez trzymanki. goraco polecam ten klubik.

kwiatekk Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#6

20 listopada 2004, godz. 23:53

widze ze Tunnel rozszerza swoje kręgi na całą POLSKE ... hehe ... serdecznie polecam, ostatnio tydzien temu Tunnel Trance Force gościł w Pace II w Mieleszynie z DEANem na czeala i wierzcie mi co tam sie działo jak mi Picior pisał to przechodzi wszelkie wyobrażenia ... co do ceny to nie wygórowana wreszcz korzystna jak najbardziej ... Zielona Góraaaa pokażcie jak sie P o l s k a B a w i

pozdrawiam

www.radioznin.pl

1 - 6/6 |