Przejdź do:

Dzisiaj jest sobota, 19 września 2020

Klubowicze online:
453

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Big Dj Star 2005 @ Live Warszawa

M@rkee Klubowicz offline...
webmaster

offline
#1

3 czerwca 2005, godz. 11:03

4 czerwca  wjeżdżamy do klubu "Live" w Warszawie. Gwiazdą imprezy będzie Dj Alex Romano (ROOTZ records / Amsterdam).

Alex Romano urodził się w Haarlem, w Holandii.
Już w wieku lat czternastu zafascynowała go muzyka disco. Wsłuchiwał się wtedy w swych ówczesnych ulubionych producentów/remixerów, jak Shep Pettibone, Lary Levan i Francois Kervokian.
Pod koniec lat 80'tych w jego życiu pojawił się house. W 1987 roku zagrał pierwszego seta w jednym z lokalnych klubów w Haarlem, i zaczął robić to regularnie w swym rodzimym mieście.

W 1991 roku Alex poznał swojego w tej chwili najlepszego przyjaciela, Olava Basosokiego, z którym produkował ich wspólne pierwsze wydawnictwa jako 6 BELLS ALL, SIL i LAROCHE. Wspołprodukował także Samplitude vol.1 i 4 Olava Basoskiego, która to słynna na cały świat seria nadała wytwórni WORK status kultowej na scenie house lat 90'tych. Solo zaś wydawał pod jej szyldem regularnie swe produkcje jako JOHNNY KING.

W 2003 roku zainaugurował swym wydawnictwem "Penetration" start stworzonego wraz z Olavem Basoskim i DJem Silveriusem labela ROOTZ RECORDS, wypuszczającego regularnie funky bomby spod młotka tych trzech panów.

Samo „Penetration” zrobiło spore zamieszanie swego czasu na przeróżnych listach, przyczyniając się do tego iż produkcje Romano grają dzisiaj takie sławy jak Roger Sanchez.
Set Romano to gwarancja najwyższej jakości dżwięków, przepełnionych pozytywna energią ciepłych, energetycznych beatów, których tematem przewodnim jest funk.

Miał okazje to zaprezentować w najważniejszych Holenderskich stacjach radiowych min. Radio 3 (Ministry of Beats) oraz ID-T gdzie współprowadzi cykliczną audycję ROOTZ. Regularnie udziela się wraz z Basoskim na imprezach ROOTZ w Amsterdamskim Mazzo oraz grywa we wszystkich najważniejszych Holenderskich klubach. Obecnie bardzo zajęty wydaniem 2 nowych utworów: "Magic" na ROOTZ records oraz "Everyday of my life" w duecie z Holenderską DJ'ką LIN (www.bamboomusic.org). Zremixował także dla Rogera Sancheza kilka numerów ze Stealth, z czego, jak twierdzi, powstał niezły bootleg, ktory w tej chwili zabiegają wszyscy topowi Europejscy DJe, z Pete'm Tong'iem na czele. Grywany regularnie ostatnio np. przez DJi Hardsoul (Roog & Ricky Rivaro), sam Sanchez uznał ten track za najlepszy całego swojego party kończącego sezon na Ibizie.

Big Dj Star 2005


Serdecznie zaprasazmy!

Załączniki:

Alex Romano - oficjalna strona artysty [11]

Yo ma mana...

!CZOPER! Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2

3 czerwca 2005, godz. 11:09

oj widze ze jestem pierwszy no moze i cos z tego wyjdzie

Prawdziwy TRANCE to co Czoperek kocha najbardziej =]

1 - 2/2 |