Przejdź do:

Dzisiaj jest sobota, 4 lipca 2020

Klubowicze online:
637

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Energy Night 2004 - Stare Olesno

deeboy Klubowicz offline...
administrator

offline
#1

23 kwietnia 2004, godz. 01:08

Już 3 maja w świąteczny poniedziałek odbędzie się duża plenerowa impreza pod nazwą ENERGY NIGHT 2004 na terenie Ośrodka  Wypoczynkowego ANPOL w Starym Oleśnie. (woj. Opolskie) Będzie to pierwsza impreza w okolicach na tak wielką skalę... Zagrają DJ'e z różnych stron Polski m.in. DJ @LeX - Głogów , DJ MC - Opole , DJ Driver - Gliwice , DJ Miter ( rezydent 3 dyskotek na Opolszczyźnie) który zagra wraz z L-Project (dj'em który tworzy własne produkcje i remiksy ) dodatkowo na rozgrzewkę zagra X-Treme DJ Team (DJ Tomski , DJ Miter , DJ Dragon). Cała impreza odbędzie się przy doskonałym nagłośnieniu i oświetleniu. 3 MAJA w PONIEDZIAŁEK impreza startuje  o godz. 19:00 i potrwa aż do rana. Wstęp na imprezę wynosi tylko 7 zł. Wszelkie szczegóły na stronie internetowej organizatora:
www.dj-miter.com 

Załączniki:

plakat [98]

e-Tommi Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2

23 kwietnia 2004, godz. 08:29

Kolejna Super impreza w okolicach slaska na ktora warto pojechac - tylko jak pogodzic tyle imprez w jeden weekend! naszczescie do Olesna mam blisko i moze wpadne na tą impreze.

www.mbl.com.pl Może zaczniesz własny biznes

p@Jda Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#3

28 kwietnia 2004, godz. 20:34

wpadajcie , wpadajcie bo naprawde warto, swietni dj's (@lex the best), zajefuckiste laseczki, jeszcze wjazd tylko 7 zyli. szkoda, ze 4-tego arbeit, ale na taką imprezke trzeba sie stawic. pozdro 4 all

1 - 3/3 |