Przejdź do:

Dzisiaj jest czwartek, 29 października 2020

Klubowicze online:
704

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek FLASHBACK - Trance&House Party

compod Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#1

17 lipca 2004, godz. 00:41

Już 24 lipca br. zapraszamy Was bardzo gorąco na niezapomnianą noc w klubie Chicago / Broszki. Tego wieczora zakręcimy Was niesamowitą mieszanką muzyki House oraz Trance. Za konsoletą pojawią się specjalni goście, którzy zabiorą Was w niesamowita podróż po świecie elektronicznych brzmień, dosadnych bitów i ciężkich bassów.

SAER X reprezentujący prawdziwy, kultowy trance z pewnością nie pozostawi na was suchej nitki i doprowadzi Was do istnego szaleństwa. Jego kunszt mikserski w połączeniu z doborem naprawdę mocno przebranej, najlepszej muzyki Trance ostatniej dekady sprawi, że nie będziecie chcieli opuścić parkietu. Będziecie pragnęli aby bity opływały Wasze ciała do białego rana.

PSHEMO - specjalista od muzyki House także nie pozwoli aby Wasze ciała przestały wirować. Najnowsze i kultowe utwory House zagoszczą tego dnia w klubie Chicago i przeszyją Wasze ciała dreszczami emocji doprowadzając do euforii. Mokre spocone ciała i house'owa najlepsza muzyka to wszystko wydarzy się gdy za konsoleta pojawi się ON.

Wszystko to znajdziecie na imprezie FLASHBACK organizowanej przez Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl. Startujemy 24 Lipca 2004 roku w klubie CHICAGO w Broszkach o godzinie 21wszej. Na pewno nie skończymy wcześniej niż o wschodzie słońca a pozytywne wibracje jakie Wam przekażemy będą wirować w Waszych głowach jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

Zapraszamy serdecznie!.
Bilety wstępu tylko 10zl (normalny) i 5zł (studencki)

Załączniki:

Oficjalna strona klubu Chicago [11]

Dj WujA Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2

17 lipca 2004, godz. 12:58

To bedzie jakis minimeeting ? Ktos z FTB bedzie ?

Amazing_m Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#3

23 lipca 2004, godz. 11:46

Wałbrzych juz sie szykuje do natarcia

pHiL* Klubowicz offline...
złoty klubowicz

offline
#4

23 lipca 2004, godz. 12:42

grybym miał tylko transport to CHETNIE bym sie wybrał ...

Hearing the music is just like seeing the colors of trance and feeling the power of acid !

1 - 4/4 |