Przejdź do:

Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018

Klubowicze online:
440

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Poszukiwany DJ klubowy

iGreenPower Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#1

21 sierpnia 2017, godz. 07:29

Jesteś DJ-em klubowym? Szukasz zleceń? Masz własny sprzęt, zagrałeś co najmniej jeden koncert w swojej karierze i cec***esz się wyróżniającą na tle konkurencji komunikatywnością? Napisz do nas!

Potrzebujemy najwyższej jakości muzyki, którą zapewnić ma dobry DJ mogący pochwalić się już pewnym doświadczeniem w swoim zawodzie oraz czujący się swobodnie w warunkach klubowych. Jeśli więc spełniasz powyższe kryteria oraz uważasz, że podołasz zadaniu, to nie pozostaje ci nic innego jak napisanie do nas i nawiązanie współpracy, która na pewno okaże się owocna dla obu stron! Gwarantujemy, że nie pożałujecie, a wasza praca będzie adekwatnie wynagrodzona!
W celach kontaktowych prosimy przesyłać na nasz adres mailowy kontakt@imprezygreenpower.pl proponowane przez was kawałki oraz najbardziej odpowiadającą wam stawkę za godzinę wykonanej pracy. Odpowiemy na najbardziej interesujące nas oferty. Nie wahajcie się i składajcie swoje ogłoszenia jak najszybciej, ponieważ w momencie otrzymania najbardziej interesującej oferty, wybierzemy ją od razu.
Nie zastanawiajcie się dwa razy i wysyłajcie swoje zgłoszenia. Liczymy na udaną współpracę!

Ostatnia edycja posta: 21 sierpnia 2017, godz. 07:29

1 - 1/1 |