Przejdź do:

Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018

Klubowicze online:
502

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek Młodzież jara się patologią? W klubach hity o 'chlaniu, ćpaniu i je**aniu'

Aleksander Alkovich Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#46

13 października 2017, godz. 02:20

tego nie da sie zatrzymac bo wszystko sie nudzi i przemija - znudzi sie i pato nuta wszystko kwestia czasu...

Piotr Wawrzynczyk Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#47

13 października 2017, godz. 04:33

Tak bylo zawsze... Moze nie na duza skale ale nie mowilo sie o tym... Dyskoteki czy kluby to nie dom... Tam mlodziez ucieka wyszalec sie lepiej flaszke wypic niz cos zazyc...

Bartosz Domżalski Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#48

13 października 2017, godz. 06:00

Nie zgodziłem się zagrać na Studniówce Popka i Cypisa. Na następny dzień zostałem masowo shejtowany jako najchu...wszy DJ na świecie. Musiałem prymitywów poblokować.

Maciej Vandallo Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#49

13 października 2017, godz. 13:18

Chyba ludzie pozapominali na czym polegały "hity" ludzi jak Zero, Q-bass czy D.L.A.Kru (pamiętam do dziś z czasów mojej młodości) - "artyści" śpiewali dokładnie o tym samym, chociaż poziom wykonania był ciutkę lepszy - nie lubisz, nie słuchaj/nie graj, edukuj, że mogą być imprezy bez takich "sztosów", ale pamiętaj - nastolatkom się będą takie rzeczy podobać. Myślą, że to takie buntownicze, chcą wyrażać to w taki sposób - teraz z tym nie wygrasz, dorosną w końcu, zrozumieją.

KamilB1989 Klubowicz offline...
złoty klubowicz

offline
#50

13 października 2017, godz. 14:20

Dla mnie to też jest disco polo.

Mary Giuditta Carla Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#51

13 października 2017, godz. 20:03

ehh ale nowosc to nie jest..zawsze tak bylo teraz to jest bardziej slyszalne widzialne.....za moich czasow na dyskoteke szlo sie w tym co wygodnie byle sie wyszalec, przy wejsciu kupowalo sie biale rekawiczki bo byl np jakis dj hmm lepszy...i to byla fraajda a teraz laski ubieraja sie jak na casting , a tygodnie wczesniej .... powiekszanie ust miliony wyprobowanych makijazy ,brwi na pol twarzy... i jestem pieknaaaa oooo itp ......itd.... malo tego nie raz sa to malolaty powiedzialabym typiary lat 16 ktore udaja dorosle... i pozniej na fb szukaja tatuskow dziecka..bo niewiedza z kim je maja , . . . . lub zostawiaja dzieci pod sklepami albo jeszcze gorzej , wiec narkotyki ,sex itp norma bylo i bedzie ..ja codziennie widze 8latki 12 latki idace z telefonem puszczajace muze glosno z telefonu , i teksty naprawde takie ze az tego sie niechce sluchac... i idzie kiwa glowa...i zadowolona a nikt jej nie zwroci uwagi bo sie ludzie boja, i chyba takie mlode maja wiedze wieksza na temat sexu itp niz tacy heh po 30stce )

46 - 51/51 |