Przejdź do:

Dzisiaj jest poniedziałek, 28 września 2020

Klubowicze online:
735

Forum

Muzyka klubowa

powiadamiaj o nowych odpowiedziach dodaj temat do zakładek 26.05.2012 Amsterdam Dance Mission - MARCO V

max_trance Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#1

18 kwietnia 2012, godz. 14:07

26 Maj – 12 Edycja Amsterdam Dance Mission.

Kochani na wstępie chcemy serdecznie podziękować wszystkim klubowiczom za tak wspaniałe frekwencje jakie towarzyszą w ostatnich miesiącach w Ekwadorze. Już od stycznia na tegoroczną edycję Amsterdam Dance Mission, planowaliśmy specjalnie dla Was zaprosić taką gwiazdę która nie wystąpi po raz n-ty w tym roku w Polsce a zarazem w Ekwadorze za deckami stanie po raz pierwszy.

Wiele było spekulacji. Kto w tym roku zagra na ADM ? Postanowiliśmy odejść od formuły zapraszania kliku artystów zagranicznych i wybór padł na jedno ale „konkretne nazwisko”. Trudno jest nam zaprosić artystę który jeszcze nie gościł w Ekwadorze a zarazem jest osiągalny przez klub, bo jak wiecie budżet klubu jest ograniczony, to nie event gdzie polskie agencje wspierają sponsorzy.
Ekwador od kilkunastu lat działa sam i tak jest w tym przypadku. Zależało nam na tym aby nazwisko które się pojawi w line upie było kojarzone każdemu, nie tylko z wielkimi umiejętnościami ale również z sympatią polskiej publiczności.
Już jakiś czas temu po wielu największych forach internetowych jak na profilach facebookowych chodziły plotki, że w Ekwadorze ma się pojawić ktoś z tych artystów , pod lupę byli brani m.in. Eddie Halliwell, Marco V, Ferry Corsten,Gareth Emery, Tiesto, Armin Van Buuren. Od jakiegoś czasu w radiu jak i w samym klubie zdradzaliśmy wam małe szczegóły dotyczące głównej gwiazdy. Kto śledzi działania klubu Ekwador i uważnie słuchał już dziś może powiedzieć tylko jedno słowo „wiedziałem !!!” .

Tak to prawda. Do Ekwadoru przyjeżdża jedna z największych gwiazd – MARCO V. Marco nigdy nie występuje bez żadnego przygotowania, powodując tym, że ma wielką ilość fanów, którzy uwielbiają jego perfekcję. Bycie didżejem jak również bardzo wydajnym producentem wygląda, jak wyczerpująca praca, ale on robi to z uśmiechem na twarzy.
Specjalni przygotowany set przeniesie wszystkich klubowiczów w nieziemski klimat takich imprez jak Sensation, Trance Energy i wielu innych światowych eventów.
4 Sceny, specjalnie przygotowana letnia scena, catering na powietrzu, lasery, wizualizacje
Cztery sceny pomieszczą kolosalne ilości klubowiczów, na których wystąpi czołówka polskich dj-ów i producentów muzyki elektronicznej zarówno trance, jak i house. Tej nocy wystąpi dla Was blisko 15 polskich artystów.

Marco V ma olbrzymią rzeszę fanów w Polsce, czego dowodem są liczne występy tego sympatycznego Holendra w naszym kraju. Marco V to również marka, na którą ciężko pracował przez wiele lat. W chwili obecnej jego produkcje są jednymi z najbardziej wyczekiwanych w środowisku muzyki klubowej. Cec***e je niepowtarzalny klimat, energia i dźwięki dopracowane niemal w każdym najmniejszym szczególe. W jego historii można wymienić takie eventy jak holenderskie Sensation,Mysteryland,Creamfields, Trance Energy,Heineken Green Space. W Polsce jeden z headlinerów takich imprez jak Electrocity,Sunrise Festival,Stadium of Sound.

Talent Marca za deckami i tworzenie repertuaru sprawiają, że jego dźwięk wykorzystywano na największych wydarzeniach i klubach na całym świece. Marco stanął na scenie muzycznej ze swoim remiksem the Energy 52 Classic, Cafe Del Me. Odniósł on ogromny sukces z mocnym utworem Gold. In Charge, Simulated utorowały drogę dla pierwszego albumu "Con: Fusion", który stał się najlepiej sprzedającym się albumem w Holandii i został nagrodzony Best Dance Artist Album

Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy tylko pomarzyć, taki artysta w klubie Ekwador ???
To będzie coś niesamowitego ! Resztę polskich nazwisk ujawnimy w Maju.

SPECIAL SET
MARCO V

Polish artists:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
ChrisBee
Quiz
Insane

Data imprezy:
26.05.2012 Sobota
start godz. 21:00
koniec 6:00
bilet w kasie klubu 29zł

Rezerwacje loży
Od Poniedziałku 21 Maja godz 12:00
Tel 516 39 29 39

Lokalizacja:
Klub Ekwador
Manieczki
Ul.Wybickiego
www.ekwador.com.pl
www.ekwador.com.pl/forum
www.ftb.pl

19:00-19:30 90,6 oraz 99,4 Ekwador Time / Planeta Poznań/www.ekwador.com.pl /

Szynek Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#2

18 kwietnia 2012, godz. 16:06

Bardzo , bardzo miło ! Może w końcu uda się wybrać , a planuje od 2 lat Trzeba odwiedzić miejsce ,, w którym się wszystko zaczęło'' !

Dyniu Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#3

18 kwietnia 2012, godz. 17:08

Oczywiście obecny

FRANC 1741 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#4

18 kwietnia 2012, godz. 19:51

jeszcze rok - dwa lata temu biegł bym na marco V po kolanach a teraz jakos sobie mysle kolejny Trousowiec niestety a był ikona własnego Stylu V- SOUND wróc

:::MARDOK::: Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#5

19 kwietnia 2012, godz. 17:46

hehehe żeby się tylko Marco V się zjawił, wiadomo jak to jest z imprezami w Eko.

fredbaker Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#6

19 kwietnia 2012, godz. 22:53

:::MARDOK::: (Tiddey albko Kokosz) jeszcze wam tego konta na ftb nie usuneli ? ja juz myslalem ze znikneliscie z powierzchni ziemii a jednak

whisq87 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#7

19 kwietnia 2012, godz. 23:51

obecnosc podpisana :-)

....::::SuNrIsE FeStIvAl::::....

RajskAW Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#8

20 kwietnia 2012, godz. 14:18

Ekwador poleciał grubo tym razem, po zdjęciach widać że życie znowu zaczęło tam tętnić ! znajomi byli w święta wilkanocne i podobno nie szło przejsc na wszystkich salach ! brawo Ekwador ! ADM 2004 moze sie powtorzyc z taką gwiazdą jak MARCO V

:::MARDOK::: Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#9

22 kwietnia 2012, godz. 11:33

do fredbaker: a po co mają mi konto usuwać na ftb jestem dłużej od Ciebie, a po drugie wolny kraj wolność słowa, więc każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. po trzecie dla Twojej wiadomości to mi daleko od tych osób co wypisałeś w nawiasie.

maly918 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#10

22 kwietnia 2012, godz. 17:23

tegoroczna edycja adm bedzie rekord

SIECzu22 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#11

23 kwietnia 2012, godz. 09:34

taka gwiazda w Ekwadorze, no to 26 maj rezerwuj na Eko

domink123 Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#12

26 kwietnia 2012, godz. 21:33

EKWADOR! Szykuje się piękna impreza! Trzeba tam być!:D

franka Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#13

26 kwietnia 2012, godz. 21:34

obecność obowiązkowa, nie może być inaczej

xroberto Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#14

26 kwietnia 2012, godz. 21:35

będziemy latać...

vindiesel Klubowicz offline...
klubowicz

offline
#15

26 kwietnia 2012, godz. 21:35

EKWADOR <3<3

1 - 15/36 |